Sākums

Sveicināti!
Sāksim ar to, ka nekad neesmu bijusi rakstītāja. Doma par savu blogu man radās viena iemesla dēļ - bija nepieciešamība kaut kur kaut kā sakārtot informāciju, kas laika gaitā sakrājusies failos, folderīšos un interneta pārlūka grāmatzīmēs...
Pirmkārt un galvenokārt tās ir miljons dažādās receptes, kuras krātas, lai kaut kad izmēģinātu.Tā kā izmēģināšana palēnām sāk notikt, tad rodas vajadzība pierakstīt iespaidus un saglabāt manuprāt labākās receptes sev un citiem viegli pieejamā formā.
Kas attiecas uz bildēm.... Esmu pamanījusi, ka vairums kulināro blogu īpašnieces ir fantastiskas fotogrāfes! Es vismaz pagaidām neplānoju tāda kļūt, jo godīgi sakot nevēlos arī tērēt laiku apvienojot šīs divas visnotaļ brīnišķīgās nodarbes - gatavošana un fotografēšana. Tāpēc - aizņemšos bildes no recepšu avotiem vai citām interneta vietnēm, par ko noteikti būs norāde pie receptes vai bildes.
Kas vēl?
Gatavošana mājās ir veselīgs, taču nebūt ne lēts prieks. Tāpēc manā blogā pārsvarā būs atrodamas receptes, kas neprasa milzum lielus ieguldījumus dārgu sastāvdaļu iegādei. Ir doma pēc iespējām mēģināt sarēķināt un norādīt konkrētās receptes izmaksas.
Un otra lieta - es uzturā nelietoju gaļu. Tāpēc manā blogā nebūs bagātīgi pārstāvētas gaļas ēdienu receptes. Kā arī - pati priekš sevis un priekš sava vīrieša-gaļēdāja vēlos apgūt sātīgu bezgaļas ēdienu pagatavošanu.
Nu tā....
Iespējams, ka tepat atradīs vietu interesantas lietas un manas pārdomas par attiecībām, ezoteriku, darbu, atpūtu... Kas zina, kļūšu par rakstītāju?